honey bee lyrics

از خواص مفید از عسل و زنبور عسل و مورچه ها.

جالب -- زنبور عسل و عسل

خواص درمانی بره موم

بره موم عسل است یک توده همگن و خرد شده مخلوط در عسل ، بره موم. بره موم -- ماده صمغی با عطر بسیار مطبوع و طعم تلخ ، استفاده شده توسط زنبورها برای پوشش سطح داخلی کندو و مومیایی آفات کشته شدند ، از کندو پس از فوت و فن اصلی استخراج شده است. خواص درمانی بره موم در رساله پزشکی از زمان ابن سینا ذکر شده است. و شامل رزین ، موم. گرده ، روغن های ضروری ، ویتامین ها ، مواد آنتی بیوتیک.

آغاز موجود در بره موم دارای اثر ضد درد و تحریک سیستم ایمنی بدن و فرایندهای احیا کننده ، ضد تومور نمایشگاه و ضد التهاب اثر. اضافه کردن به ماده صمغی قهوهای رنگی شبیه موم عسل را افزایش می دهد آنتی اکسیدان ، ضد میکروبی ، اثرات ایمنی از عسل. خواص فیزیکی. در رنگ بسیار متفاوت از معمول عسل (طعم لیمو زرد) ، طعم شیرین از آن را با تلخی ، بوی شیرین ، سرکه است.

ترکیب : شامل مواد فعال عصاره بره موم در 0.1 و 0.5 ٪ (در درجه اول برای پیشگیری استفاده می شود) ، 3 ، 5 و 10 ٪ (برای مقاصد دارویی). ارزش غذایی در هر 100G : • پروتئین -- کمتر از 0.3 گرم. • ویتامین ها -- B ، B1 ، B2 ، PP ، C ؛ • مواد معدنی -- K ، منیزیم ، سدیم ، آهن ، P. • آنزیم -- دیاستاز ، عسل ، melaza ، کاتالاز. • اسیدهای آلی -- سیتریک ، مالیک بفرمول ، فرمیک ، succinic. • اسیدهای آمینه -- isoleucine ، لوسین ، لیزین ، متیونین ، فنیل آلانین ، ترئونین ، والین. خواص فارماکولوژی. عسل خود را نه تنها یک محصول غذایی با ارزش ، بلکه همه کاره ، به مواد مخدر بسیار موثر است. حضور احتمالی یک ماده صمغی قهوهای رنگی شبیه موم افزایش خواص درمانی آن است.

این دارو تا به ضد عفونی کننده (ضد باکتری ، ضد ویروس و ضد قارچ) ، دئودورانت ، بهبود زخم ، antipruritic ، ضدسم و آنتی اکسیدان (جلوگیری از اکسیداسیون چربی داخل سلولی ، که مهم است در پیشگیری از پیری ، سرطان و سایر بیماری ها) ، باعث کاهش اسپاسم عروقی ، لخته شدن خون را کاهش می دهد ، سردرد را آرام ، کاهش فشار خون ، تحریک سوخت و ساز بدن ، بهبود (بازیابی) از بافت ، دفاعی بدن. موارد مصرف ، دوزاژ و نحوه مصرف. بره موم عسل می تواند به شکل موضعی ، خوراکی و استنشاقی.

داروهای موضعی می تواند استفاده شود برای درمان مشکل برای التیام جراحات و زخم ها ، سوختگی و سرمازدگی ، اشعه ایکس و آسیب رادیوم ، ورم ملتحمه (مصرف دارو را در آب جوش را در یک نسبت 01:03 رقیق ، و القا در قطره چکان چشم یا به آن یک لوسیون) ، میکروبی و کراتیت ویروسی (التهاب قرنیه) ، التهاب سینوس ها (که دارو را با آب جوش را در یک نسبت 01:03 رقیق شده و مورد استفاده برای شستشوی بینی (در این راه حل در یک جهت کشیده و سپس در سوراخ بینی دیگر) ، حاد و مزمن رینیت (دفن یک محلول آبی تهیه شده به نسبت 01:03) ، trihomonadnyh ، التهاب قارچی و باکتریایی مهبل (واژن) ، فرسایش دهانه رحم (اولین سواب آغشته به 2 ٪ محلول سدیم بی کربنات ، حذف مخاط ، سپس در برابر فرسایش از سواب فشرده مرطوب با محلول عسل propolisnogo ، پخته شده در به نسبت 01:03 ، و ترک برای 10-12 ساعت ، روش انجام شده در روز به مدت 10-12 روز) ، شکستگی از مقعد و هموروئید (گاز اعمال می شود با مواد مخدر ، قبل از رقیق شده با آب جوش را در یک نسبت 1:3) و موارد مانند استفاده داخلی propolisnogo عسل هدف اصلی از مواد مخدر است

موارد استفاده از آن ها گسترده این بیماری از مخاط دهان ، لثه و دندان : :.. آفت ، و اولسراتیو (التهاب مخاط دهان) ، التهاب لثه (التهاب لثه) ، پریودنتیت ( التهاب بافت های اطراف دندان) ، پوسیدگی دندان ، و غیره (به عسل propolisny در مقادیر از 1 / 2 قاشق چای خوری و نگه داشتن دهان به حل.)

اثر خوب این است که در درمان آنژین مشاهده شده ، مزمن التهاب لوزه ها ، سرماخوردگی و آنفولانزا ، و همچنین به عنوان برونشیت حاد و مزمن ، آسم برونشیال ، سینه پهلو و سل ریوی (علاوه بر درمان های اساسی) ، سردرد و میگرن ، فشار خون ، گاستریت مزمن ، زخم معده و زخم دوازدهه ، حاد و مزمن کولیت (التهاب بزرگ بیماری های روده) ، دستگاه ادراری و کلیه ها ، و مزمن پروستات ، خوش خیم و بدخیم تومور (خارجی و داخلی) و دیگر بیماری ها در درمان بیماری از مخاط دهان ، لثه ، دندان ها ، به عنوان آنژین ، ورم لوزه مزمن ، حاد و مزمن التهاب گلو ، سبب خستگی یا دردسر ، برونشیت ، و غیره ، را بهتر نگه داشتن مواد مخدر به در دهان حل ، و سایر بیماری ها می تواند به صورت خوراکی ، رقیق شده در آب کم است.

دوز 3-5 ٪ آبی عسل propolisnogo -1 / 2 .. -1 قاشق چای خوری 2-3 بار در روز و طول مدت درمان بستگی به نوع بیماری (نیاز به مشاوره apiterapevta) معمولا ، این محدوده 5 - 30 روز ، دوز و پس از یک استراحت برای بچه ها بر اساس محاسبه : 1 سال کودک - 1 / 20 دوز بزرگسالان 10 ساله و فرزند ، به عنوان مثال ، تعیین نصف دوز بزرگسالان را. استفاده مناسب از دستگاه تنفس است که در اصل از یک atomizer در است ، که با عسل propolisnym ، با قبل از جوشانده آب در نسبت 01:02 رقیق شده به اتهام سازماندهی شده بود برای اینکه شما می توانید درخواست و استنشاق بخار. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است که به خوبی به 1 قاشق چای خوری از 0.1 -- و یا 0.5 ٪ است که propolisnogo عسل 1-2 بار در روز

عوارض جانبی درمانی خواص محلول بره موم بره موم در درمان عسل propolisnym (عمدتا سوء استفاده از آنها) ممکن است به بی حالی ، بی اشتهایی ، و گاهی واکنش های حساسیتی (بیشتر رخ می دهد در صورت خارش ، قرمزی و تجربه و خارش او ، حداقل --.... تب ، ضعف) ، ناپدید شدن پس از قطع درمان موارد منع شیوه ویژه هر نویسنده از محصولات زنبور عسل ، بارداری ، شیردهی ، دیابت ذخیره سازی ذخیره بره موم عسل را در یک کوزه شیشه ای محکم بسته (ترجیحا تاریک و شیشه ای ) در یک جای خنک و تاریک.

وجود ماده صمغی قهوهای رنگی شبیه موم در تدوین منجر به حفاظت بهتر عسل (در مدت یک سال نمی خواص دارویی خود را از دست نیست.) بر اساس مواد medki.ru


© Copyright bees.strob.info All Rights Reserved

عسل بسیار مفید است.